Wyjazd parafian do Krakowa

Dzień 21.02.2015 był szczególny także dla naszej Parafii. Strój duchowny i urząd lektoratu przyjął nasz kleryk Sławomir Pietraszko.

Wyruszyliśmy autokarem o godz. 12.00 z naszej Parafii by uczestniczyć w tym, tak ważnym wydarzeniu i wesprzeć modlitwą Jego oraz Kolegów z całego rocznika Bł. Ks. Michała Sopoćko. Tradycyjnie przy biciu dzwonu Maryjnego odmówiliśmy modlitwę Anioł Pański.

Po przyjeździe do krakowskich Łagiewnik najpierw udaliśmy się do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, by przed cudownym wizerunkiem Jezusa Miłosiernego i relikwiami Siostry Faustyny modlić się słowami Koronki do Miłosierdzia Bożego, o pokój na świecie, błogosławieństwo Boże w dalszym przygotowaniu do kapłaństwa kleryka Sławomira.

W Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się” - sanktuarium Świętego i apostoła Bożego Miłosierdzia, modliliśmy się o odwagę pójścia za Chrystusem dla powołanych dla kapłaństwa i nas wszystkich.

FOTORELACJA:

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA