Zaproszenie

W piątek 12 czerwca 2015 –  uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uroczystość odpustowa w naszej Parafii. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Uroczystość zewnętrzna w niedzielę 14 czerwca 2015 r. Sumę odpustową o godz. 11.30 odprawi Kanclerz Kurii Bielsko-Żywieckiej Ks. Kanonik Dr Stanisław Lubaszka. O ile pozwoli pogoda Msza św. będzie sprawowana na parkingu. Po Mszy św. poświęcony będzie ołtarz polowy z płaskorzeźbą Św. Rodziny, symbolika góry Synaj z płaskorzeźbą św. Krzysztofa i Droga Światła. Parking będzie zamknięty. Zachęcam, aby w tym dniu przyjść lepiej piechotą, a będzie więcej miejsca dla przyjezdnych. Zapraszam Poczty Sztandarowe, Strażaków, Koło Gospodyń Wiejskich w strojach regionalnych, dzieci sypiące kwiaty, niosących obrazy, świece, baldachim, feletrony, dzieci komunijne w strojach oraz wszystkich wiernych i gości. Uroczyste Nieszpory o godz. 15.00 po Nieszporach o godz. 15.30 Msza święta.

W sobotę, 13 czerwca – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Serce Maryi mówi nam o otwarciu się na łaskę Bożą. Od chrztu świętego każdy z nas stał się Bożą świątynią. Maryja jest w tej mierze dla nas nie tylko niedościgłym wzorem, ale przede wszystkim skuteczną pomocą dla wszystkich czcicieli Jej Niepokalanego Serca. O godz. 17.30 nabożeństwo Fatimskie. Różaniec prowadzi i Figurę niesie Róża św. Józefa.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Zaproszenie