XIX Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Biblijnej „JONASZ”

Rejonowy Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii Św. Marka odbył się w Szkole Podstawowej im. Jan Klicha w Wieprzu 8 lutego 2016 roku.

W Konkursie uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słotwinie: Duraj Marlena, Jakubiec Dagmara, Wieczorek Mateusz, Wolny Patrycja wraz z Katechetą  Ks. Mieczysławem.

Główną ideą Konkursu Wiedzy Biblijnej jest poznanie Słowa Bożego, rozumienie tekstu biblijnego i zachęta, aby zgodnie z tym słowem żyć.

Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz” ma charakter ekumeniczny i międzynarodowy (prowadzony jest także w Republice Czeskiej). Konkurs obejmuje dzieci i młodzież Kościoła Rzymskokatolickiego, Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego oraz innych wyznań.

DSCN5327  DSCN5332

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia XIX Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Biblijnej „JONASZ”