Idziemy Twoim szlakiem

„Idziemy Twoim szlakiem”- pod takim hasłem odbyła się VIII Piesza Pielgrzymka „Fiaccola di Lolek” - „Ogień Lolek 14 maja 2016 roku.

Pielgrzymka rozpoczęła się z pod Krzyża Trzeciego Tysiąclecia na Trzech Lipkach w Bielsku Białej pod Krzyż na Matysce w Radziechowach.

Pielgrzymi dziękowali za dar beatyfikacji pochodzącego z Łękawicy męczennika O. Michała Tomaszka prosząc go o wstawiennictwo. Wspierali dzieło „Marsz dla Życia", modląc się o powołania kapłańskie i zakonne.

W 33 kilometrowej trasie uczestniczyli także osoby niepełnosprawne, osoby na wózkach, dzieci, młodzież, dorośli, kapłani, opiekunowie. Trasa przebiegała przez terytorium naszej Parafii. W pielgrzymowanie włączyli się także parafianie ze Słotwiny. Licznie zgromadzeni na boisku LKS „Sokół” powitali i przygotowali poczęstunek. Strażacy z naszej parafii zabezpieczali trasę.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Idziemy Twoim szlakiem