Nabożeństwo Fatimskie i 50 lat Kapłaństwa Księdza Józefa Zuziaka SDS

13 czerwca 2016 roku we wspomnienie Św. Antoniego z Padwy i w czasie Nabożeństwa Fatimskiego Mszę świętą sprawował i kazanie wygłosi Ks. Józef Zuziak SDS. W tym roku dziękuje Bogu za 50 lat kapłańskiej służby w Kościele świętym, w Zgromadzeniu Zakonnym Salwatorianów.

W dniu 28 czerwca Roku Millenijnego 1966 przyjął święcenia prezbiteratu z rąk Ks. Abp. Karola Wojtyły w Trzebini. Służy Polonii w sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Merrillville w stanie Indiana Chicago –USA.

Na harmonijce ustnej w naszym kościele grał wielokrotnie melodie ludowe, religijne. Przejmująca jest w Jego wykonaniu „Oda do radości” Ludwiga van Beethovena, oraz „Adovo Te Devote- Zbliżam się w pokorze, Hymn eucharystyczny przypisany św. Tomaszowi z Akwinu. Hymn śpiewany jest podczas adoracji eucharystycznych, dziękczynieniu po Komunii św.

Niech Chrystus Ten , który Cię powołał obdarza potrzebnymi łaskami i zdrowiem. Te łaski niech wypraszają Matka Boża Fatimska, Św. Jan Paweł II, Ten, który przekazał Ci ten bezcenny dar oraz Św. Józef Twój patron.

ZDJĘCIA

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Nabożeństwo Fatimskie i 50 lat Kapłaństwa Księdza Józefa Zuziaka SDS