Błogosławcie ze mną Pana

13 sierpnia 2016 roku Nabożeństwo fatimskie i Mszę św. sprawował Ks. Kanonik Eugeniusz Stopka obchodzący w tym roku 50 lat Kapłaństwa. Na obrazku Jubileuszowym widnieją słowa „Co dzień błogosławić Cię będę i wychwalać imię Twe na wieki” (Ps144,2).

W Roku Jubileuszowym 1000-lecia Chrztu Polski Metropolita Krakowski Karol Wojtyła udzielił Mu święceń kapłańskich.

Jan Paweł II rozważania na temat swojego Jublieuszu kapłaństwa zatytułował „Dar i Tajemnica”.

Dziś stajemy wobec daru i tajemnicy Twojego kapłaństwa Ks. Eugeniuszu i chcemy razem z Tobą błogosławić i wychwalać Pana.

Dziękując za sprawowaną Eucharystię i wygłoszone kazanie w naszym  kościele p w. Najświętszego Serca Pana Jezusa chcemy prosić Serce Jezusowe o potrzebne łaski na dalsze lata posługi kapłańskiej. Twoją posługę oddajemy w ręce Matki Najświętszej i Ją prosimy o opiekę i wstawiennictwo. Życzymy dalszej aktywności, radości życia, zdrowia.

Dziś przyzywamy wstawiennictwa Matki Bożej Fatimskiej, Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej, Św. Jana Pawła II, św. Faustyny i bł. Hiacenty i Franciszka i prośmy gorąco o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz, abyśmy jak najlepiej wszyscy wypełniali nasze święte chrześcijańskie powołanie.

DS6842  DS6852  DS6859

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Błogosławcie ze mną Pana