Pani Różańca Świętego

13 października 2016 r. odbyło się ostatnie w tym roku Nabożeństwo fatimskie. Mszę świętą sprawował i kazanie wygłosił Ks. Janusz Dudek-proboszcz parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Przybędzy obchodzący w tym roku Jubileusz 25-lecia Sakramentu Kapłaństwa.

W Fatimie Matka Boża przedstawiła się jako Pani Różańca Świętego. Na koniec moje Niepokalane Serce zatryumfuje. Albo jak to wyraził Papież Benedykt XVI: „W końcu, Bóg jest silniejszy od Zła, a Matka Boża Fatimska jest widoczną i macierzyńską gwarancją dobroci Boga, do którego na przestrzeni dziejów, zawsze należy ostatnie słowo w historii”.

Kolejne Nabożeństwo fatimskie będzie już w roku 2017. Wtenczas będziemy obchodzić setną rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie. Niech ten czas jeszcze bardziej zbliży nas do Najświętszego Serca Pana Jezusa poprzez Niepokalanego Serca Maryi.

ZDJĘCIA:

DSC7129  DSC7130 DSC7141  DSC7161  DSC7162