Ogłoszenia - 15.11.2020

33 NIEDZIELI ZWYKŁEJ

Jako żywe kamienie duchowej świątyni, przychodzimy do Chrystusa, byśmy jako lud odkupiony mogli się z Nim spotkać na sprawowaniu sakramentalnej ofiary. To On oddala od nas wszystkie przeciwności i leczy nasze.

wtorek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
środa – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Imieniny Księdza Biskupa Romana Pindla, pamiętamy o modlitwie.
piątek - wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera. Oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca.
sobota – wspomnienie Ofiarowania NMP. Imieniny Księdza Biskupa Janusza Zimniaka, pamiętamy o modlitwie.
W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM.

2. Serdeczne podziękowania przedstawicielom naszej wspólnoty Parafialnej, którzy brali udział w modlitwie za Ojczyznę. Delegacjom za złożenie wieńca i kwiatów. Dziękuję Tym, którzy w domu łączyli się z nami w sposób duchowy. Za wywieszenie flag.

3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej (Gość Niedzielny), aby pogłębiać swoją wiarę.

4 Msze św. w listopadzie w tygodniu są o godz. 7.00 i 18.00. Modlimy się za + śp. Ks. Proboszcza Mieczysława.

5. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią w niedzielę jest dodatkowa Msza Święta o godz. 15.00 (aż do odwołania). Można też uczestniczyć w tygodniu.

6. Akcja Katolicka od dzisiejszej niedzieli rozprowadza świece CARITAS - cena 5 zł. Wszystkie dodatkowe ofiary będą przeznaczone na cele charytatywne w naszej Parafii. Młodzież KSM rozprowadza kalendarze na 2021 r. Cena 10 zł. Kalendarz zawiera zdjęcie + śp. Ks. Proboszcza Mieczysława i witraże z naszego Kościoła. Dodatkowe ofiary przeznaczymy na Kościół (szczegóły będą podane).

W nowym tygodniu życzę Bożego błogosławieństwa.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 15.11.2020