Ogłoszenia - 22.11.2020

33 NIEDZIELI ZWYKŁEJ

W ostatnią niedzielę roku liturgicznego przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Syn Boży zstąpił na ziemię, by założyć Królestwo Boże mające charakter powszechny, obejmujący wszystkie ludy i narody.

1.Dziś możemy zyskać odpust zupełny, odmawiając pobożnie Akt poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi Wszechświata i spełniając zwykłe warunki odpustu. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM. Dziękujemy za zaangażowanie w naszej Parafii i życzymy wytrwałości w realizacji inicjatyw duszpasterskich. Zachęcam nowych kandydatów do podjęcia zadań na rzecz naszej Parafii.

wtorek – wspomnienie Świętych męczenników narodu wietnamskiego.
W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent i nowy rok liturgiczny.

3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej (Gość Niedzielny), aby pogłębiać swoją wiarę oraz do odwiedzenia strony internetowej naszej Parafii.

4. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią w niedzielę jest dodatkowa Msza Święta o godz. 15.00 (aż do odwołania). Można też uczestniczyć w tygodniu.

5. Świece CARITAS cena 5 zł.
Wszystkie dodatkowe ofiary będą przeznaczone na cele charytatywne w naszej Parafii. Kalendarze na 2021 r. Cena 10 zł. Kalendarz zawiera zdjęcie + śp. Ks. Proboszcza Mieczysława i witraże z naszego Kościoła. Dodatkowe ofiary przeznaczymy na Kościół (szczegóły będą podane).

6. Serdeczne podziękowanie za ofiary przesyłane na konto parafialne, składane na tacę. Również za ofiary w kopertach.

W nowym tygodniu wszystkim naszym Parafianom, i Darczyńcom życzę Bożego błogosławieństwa.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 22.11.2020