Ogłoszenia - 14.02.2021

VI NIEDZIELA ZWYKŁA
14.02.2021

Powołanie do życia chrześcijańskiego polega także na tym, by naśladować przykład Jezusa i świadczyć o Bożym zbawieniu wszystkim ludziom.

Środa Popielcowa - dzień postu i wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Msze Św. o godz. 7.00 i 18.00 z obrzędem posypania głów popiołem. Rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. Będzie wystawiona księga trzeźwości, można wpisywać się do niej. Rezygnacja z alkoholu na określony czas, będzie pomocą dla tych, którzy mają problem z postawą trzeźwości. Droga Krzyżowa w piątki godz. 17.15. Gorzkie Żale w niedzielę godz. 15.00 a następnie Msza Św. Korzystajmy z Sakramentu Pokuty zawsze przed Mszą Św. aby dobrze przygotować się do Świąt Wielkanocnych.
Przeżywamy 54 Tydzień modlitw o trzeźwość narodu.
Piątek – dzień modlitwy i pokuty za grzechy wykorzystania seksualnego małoletnich. Modlimy się do Bożego Miłosierdzia. Po Drodze Krzyżowej odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
Od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu będą rozprowadzane baranki (dochód przeznaczony jest na Caritas).

2. Trwa 40-Godzinne Nabożeństwo. Zapraszam.
Plan Adoracji.
14.02. (niedziela)
11.30-12.30 - Słotwina Dół od Państwa Sadlik do Państwa Nykiel oraz Osiedle Gwizdałówka
12.30-13.30 - Słotwina koło Szkoły od Państwa Setla do Państwa Stańczak
13.30-14.30 - Róże Różańca Świętego
14.30-15.00 - Honorowa Straż NSPJ
15.00 – Msza Święta

Zachęcam do czytania prasy katolickiej i odwiedzania strony internetowej naszej Parafii, gdzie zamieszczone są informacje z naszej diecezji i propozycje na Wielki Post .

Za wszystkie ofiary i każdy gest dobroci składam Bóg zapłać.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 14.02.2021