Ogłoszenia - 09.05.2021

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
9.05.2021

Niech udział w Eucharystii będzie dla nas szkołą wiernego trwania w jedności z Jezusem.

Kalendarz liturgiczny:
W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Modlitw o urodzaje połączone z procesją po Mszy św. wieczornej.
We wtorek będzie również Msza św. o godz. 18.00
Piątek – święto Św. Macieja, apostoła. Godz. 17.30 Droga Światła, którą poprowadzi Akcja Katolicka. Zapraszam.
W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 10.30 rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź św. dla Dzieci i ich Rodzin codziennie podczas Nabożeństwa Majowego. Próba w poniedziałek o godz. 18.45.
Zapraszam na Nabożeństwa Majowe o godz. 17.30. a w niedzielę o godz. 15.00.
Rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie, pierwsze w czwartek 13.05. Kazania będzie głosił ks. Mieczysław Jonik. Różaniec poprowadzi Róża Św. Józefa. Serdecznie zapraszam.

Od 20 maja rozpocznie się Jubileuszowy Rok Ignacjański. We wszystkich kościołach jezuickich Penitencjaria Apostolska wydała dekret, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłym warunkami. Na terenie naszej Diecezji świątynią jubileuszową jest kościół św. Andrzeja Boboli w Czechowicach – Dziedzicach.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje związane z Kościołem.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary i każdy gest dobroci.

Życzę błogosławionego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 09.05.2021