Ogłoszenia - 23.05.2021

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
23.05.2021

Nasza otwartość na tchnienie Ducha Świętego jest warunkiem i jednocześnie sprawdzianem, że jesteśmy Chrystusowi i do Niego należymy.

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek – święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msza św. o godz. 7.00 i 18.00. Ofiara w tym dniu jest przeznaczona na Dom Matki i Dziecka.
Środa – wspomnienie Św. Filipa Nereusza. Modlimy się za wszystkie Matki z okazji ich święta. Serdecznie zapraszam.
Czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Na Nabożeństwo Majowe o godz. 17.30 zapraszam również uczniów kl. VII oraz na spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.
Sobota - wspomnienie Św.Urszuli Ledóchowskiej.

Przygotowujemy się do Uroczystości Bożego Ciała. Trasa Procesji: I Ołtarz Kaplica - przygotowuje Słotwina Dół, II Ołtarz koło Szkoły - Poddzielec, III Ołtarz u Państwa Magiera - Bugaj, IV Ołtarz u Państwa Pawlus - Słotwina Góra.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Bóg zapłać za ofiary i za każdy gest dobroci.

Życzę błogosławionego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 23.05.2021