Ogłoszenia - 14.11.2021

33 NIEDZIELA ZWYKŁA 14.11.2021

ŚWIĘTY JÓZEFIE, NAJPOSŁUSZNIEJSZY

Kalendarz liturgiczny:
Środa – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy. Uroczyste rozpoczęcie działalności Honorowej Straży NSPJ. Kazanie wygłosi ks. Piotr Grochowiecki. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian.
Czwartek - wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. W tym dniu przypadają imieniny Ks. Biskupa Romana Pindla
Piątek – godz. 17.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania oraz z rodzicami dzieci, które przygotowują się do Komunii Świętej w Kościele.
Sobota - wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego.
Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Święto Akcji Katolickiej i KSM. Po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie z chłopcami, którzy przygotowują się do Sakramentu Bierzmowania.

Młodzież rozprowadza kalendarze parafialne. Za ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również przesyłane na konto Parafii i za każdy gest dobroci.

Życzę pięknego błogosławionego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 14.11.2021