Ogłoszenia - 29.01.2022

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 30.01.2022

By uczestniczyć w dziele zbawienia, konieczny jest osobisty wysiłek, pełne miłości zawierzenie oraz powierzenie siebie i swojego życia Panu Bogu.

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek - wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera. Po Mszy św. wieczornej serdecznie zapraszam do rozebrania dekoracji świątecznej.
Środa – święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Dzień życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona na zakony kontemplacyjne. Nasza Parafia pragnie wesprzeć siostry Klaryski.
Pierwszy Czwartek – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. Msze św. o godz. 7.00 i 20.30. Sakrament Pokuty od godz. 19.45 do 20.30. Adoracja od godz. 20.00 do 20.30, Msza św. Serdecznie zapraszam.
Pierwszy Piątek Miesiąca - Sakrament Pokuty od godz. 16.45. Nabożeństwo o godz. 17.30. Msza św.
Pierwsza Sobota Miesiąca – 6.30 Godzinki ku czci Matki Bożej. Modlitwa o trzeźwość. Msza św.

W tym miesiącu odwiedzin chorych nie będzie. W uzasadnionych przypadkach proszę zgłosić w zakrystii, aby wyznaczyć termin odwiedzin.

Dekretem ks. Biskupa Romana Pindla 14 lutego kończy działalność Rada Parafialna. Serdeczne Bóg zapłać za wszystko co czynili dla Parafii.

Nowa Rada Parafialna zostanie powołana w marcu. Szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również te, które przesyłacie na konto Parafii. Za każdy gest dobroci.

Życzę pięknego i błogosławionego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 29.01.2022