Ogłoszenia - 20.03.2022

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 20.03.2022

Jesteśmy wezwani do pokuty i nawrócenia, aby mocą Boga miłosiernego doświadczyć tajemnicy zbawienia.

Kalendarz liturgiczny:
Środa – Po Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Będziemy modlić się o pokój.
Piątek - uroczystość Zwiastowania NMP. Msza św. o godz. 7.00 i 18.00. Serdecznie zapraszam. Dzień Świętości Życia. Można podjąć duchową adopcję. Ofiara przeznaczona na Dom Matki i Dziecka. 30 rocznica erygowania naszej diecezji. Z racji uroczystości nie ma obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. W tym dniu papież Franciszek dokona poświecenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu NMP. Program Uroczystości: 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie, którego zostanie odczytany Akt Poświecenia w łączności z Ojcem Świętym. 17.15. Droga Krzyżowa. Msza św. Serdecznie zapraszam.

Została uzupełniona Rada Parafialna.

Pomoc dla Ukrainy - można przynosić produkty spożywcze, środki czystości, które rozdzieli OSP i LKS. Serdeczne Bóg zapłać.

Rekolekcje w naszej Parafii od 03.04 do 06.04.2022. Program na stronie Parafii.

Zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych w piątki o godz. 17.15 Droga Krzyżowa, zaś Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00

Rozprowadzane są baranki i paschaliki. Dochód będzie przeznaczony na Caritas.

Za wszystkie ofiary i każdy gest dobroci składam serdeczne Bóg zapłać.

Życzę pięknego i błogosławionego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 20.03.2022