Ogłoszenia - 22.05.2022

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 22.05.2022
KRÓLOWO WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Nabożeństwa Majowe ku czci Matki Bożej - w tygodniu o godz. 17.30. W niedzielę i święta o godz. 15.00.
Msza św. w miesiącu maju rozpoczyna się zaraz po zakończeniu nabożeństwa Majowego. Serdecznie zapraszam.

Kalendarz liturgiczny:
W poniedziałek, wtorek, środę przypadają Dni Krzyżowe, Dni modlitw o urodzaje. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
Wtorek – wspomnienie NMP, Wspomożycielki Wiernych.
Czwartek - wspomnienie św. Filipa Nereusza. Będziemy modlić się w intencji wszystkich Matek w naszej Parafii. Serdecznie zapraszam.
Piątek - rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, godz. 17.15 Droga światła wokół Kościoła, będziemy modlić się w intencji zmarłych bliskich naszemu sercu. Zapraszam.
Sobota – święcenia kapłańskie o godz. 10.00 w Katedrze.

Dzieci z kl. III uczestniczyły w pielgrzymce śladami bł. Michała Tomaszka.

Bóg zapłać Rodzicom dzieci z kl. IV za ofiarę na Kościół.

W sobotę ks. Biskup Piotr Greger udzielił Sakramentu Bierzmowania 37 osobom.

Bóg zapłać Młodzieży za przygotowanie się do Sakramentu Bierzmowania. Rodzicom za troskę o swoje dzieci. Za współpracę, za wysprzątanie Kościoła, dekorację i ofiarę na Kościół. Bóg zapłać wszystkim, którzy mieli udział w przygotowaniu.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej, aby pogłębić wiarę.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary i każdy gest dobroci. Błogosławionego i pięknego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 22.05.2022