Październikowe nabożeństwo fatimskie

13 października po raz ostatni w tym roku zgromadziliśmy się na nabożeństwie ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Wdzięczni za te sześć wyjątkowych spotkań z serca dziękujemy Ks. dr Markowi Studenskiemu, Wikariuszowi Generalnemu, za głoszone słowo Boże. Nie sposób przytoczyć wszystkich usłyszanych myśli i przykładów, z pewnością jednak każdy, kto tylko chciał, zaczerpnął coś dla siebie. Chcemy pamiętać o wielkiej mocy modlitwy różańcowej i ją promować wokół siebie, w naszej wspólnocie, bo to też, jak zaznaczył ks. Marek, treść ostatniego kazania naszego proboszcza ks. Mieczysława, który odszedł w tak znaczącym momencie - w trakcie nabożeństwa różańcowego. Podczas uroczystości miało miejsce także poświęcenie odnowionych krzyży, kielicha, puszki, tabernakulum oraz relikwiarium.

FOTORELACJA:
 

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Październikowe nabożeństwo fatimskie