Ogłoszenia - 30.10.2022

31 NIEDZIELA ZWYKŁA 30.10.2022
WSZYSCY ŚWIĘCI PATRONOWIE MÓDLCIE SIĘ ZA NAMI

Młodzież rozprowadza kalendarze parafialne.

Bóg zapłać wszystkim, którzy w tym roku prowadzili Różaniec Św. i tak licznie uczestniczyli w tym nabożeństwie.

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek - zakończenie modlitwy RÓŻAŃCOWEJ. Prowadzi kl. VIII.
Wtorek – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. o godz. 8.30, 10.30. Nieszpory w Lipowej o godz. 14.00 modlitwy na cmentarzu i Msza św.
Środa - wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
Pierwszy Czwartek Miesiąca - Msza św. o godz. 7.00 i 20.30, od godz. 20.00 adoracja prowadzona przez KSM, okazja do spowiedzi. Zapraszam Młodzież szkół średnich oraz tych którzy przygotowują się do Sakramentu Bierzmowania. Honorową Straż NSPJ i wszystkich Parafian.
Pierwszy Piątek Miesiąca - wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa. Spowiedź św. o godz. 17.00, 17.30 nabożeństwo ku czci NSPJ, Msza św. szkolna. Odwiedziny Chorych od godz. 8.00
Pierwsza Sobota Miesiąca – godz. 6.30 Godzinki ku czci NMP, modlitwa o trzeźwość, Msza św. Odwiedziny Chorych od godz. 8.00.

Wypominki roczne i jednorazowe przyjmowane są w zakrystii. Wspólnota Kościoła wraz z kapłanem będzie modlić się za tych, którzy odeszli do wieczności. Zmarłych w wypominkach jednorazowych wspominać będziemy w Dzień Zaduszny i Oktawie Wszystkich Świętych, 15 minut przed każdą Mszą św., a roczne w każdy czwarty piątek miesiąca. W ich intencji będzie odmawiany różaniec i Msza św.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Zwróćmy uwagę na bezpieczeństwo odwiedzając cmentarze.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również przesyłane na konto parafialne i każdy gest dobroci.

Błogosławionego i pięknego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 30.10.2022