Ogłoszenia - 13.11.2022

33 NIEDZIELA ZWYKŁA 13.11.2022
BŁOGOSŁAWIONA KAROLINO MÓDL SIĘ ZA NAMI

Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli we Mszy św. za Ojczyznę. Podziękowanie Strażakom, KGW, Szkole, Radzie Sołeckiej, Radzie Parafialnej, Chórowi.

Młodzież rozprowadza kalendarze parafialne.

Kalendarz liturgiczny:
Środa - Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
Czwartek - wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
Piątek - wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. 17.30 nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. spotkanie z Akcją Katolicką. W tym dniu pamiętamy o ks. Biskupie Romanie w Dniu Imienin.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Światowy Dzień Młodzieży. Święto Akcji Katolickiej. W tym dniu będzie święto Chóru oraz Honorowej Straż NSPJ. Zapraszam do udziału w tych wspólnotach.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Dzisiaj Kościół przeżywa XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pod hasłem „Solidarni z Ukrainą”. Ofiary zbierane do puszek w tym dniu będą przekazane na pomoc Ukrainie.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również przesyłane na konto parafialne i każdy gest dobroci.

Ukończona została inwestycja – Ogrzewanie Kościoła. Błogosławionego i pięknego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 13.11.2022