Ogłoszenia - 01.01.2023

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 01.01.2023
ŚWIĘTY GRZEGORZU MÓDL SIĘ ZA NAMI

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu.
Pierwszy Czwartek Miesiąca - Msze św. o godz. 7.00 i 20.30. Adoracja od godz. 20.00 prowadzona przez KSM, okazja do korzystania z Sakramentu Pokuty. Zapraszam Młodzież Szkół Średnich oraz przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania oraz wszystkich chętnych. Honorową Straż NSPJ.
Piątek – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. o godz. 8.30, 10.30, 15.00 Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
Pierwsza Sobota Miesiąca – 6.30 - Godzinki ku czci NMP, modlitwa o trzeźwość.

Do Uroczystości Trzech Króli zachęcam do Akcji ”Paczuszka dla Maluszka” (artykuły: proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, mydła). Paczki składamy w Kaplicy pod choinką i zabieramy symboliczną bombkę wdzięczności.

Niedziela – godz. 10.30 kolęduje zespół Mały Ondraszek ze Szczyrku, serdecznie zapraszam.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary, za każdy gest dobroci.

Życzę pięknego, błogosławionego czasu Parafianom i Gościom.

Kolęda: od godz. 8.00 Słotwina nad Kościołem
02.01 (poniedziałek) Od Pana Stanisława Wandzel 44 do Państwa Józefa i Janiny Caputa
07.01 (sobota) Od Państwa Mariana i Elżbiety Wandzel do Państwa Edwarda i Haliny Bojdys
09.01 (poniedziałek) Od Państwa Piotra i Żanety Bojdys do Pani Barbara Śliwa