Ogłoszenia - 19.03.2023

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 19.03.2023
KTÓRYŚ ZA NAS CIERPIAŁ RANY

Kalendarz Liturgiczny:
Poniedziałek – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00, serdecznie zapraszam.
Sobota - uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia. Msza św. o godz. 7.00 i 18.00. Duchową Adopcję dzieci nienarodzonych można będzie podjąć w tym dniu na Mszy św. o godz. 18.00. Chętnych proszę o zgłoszenie się do zakrystii. Przeżywamy także 31 rocznicę erygowania naszej diecezji.
Droga Krzyżowa w piątki godz. 17.15.
Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym w niedzielę godz. 15.00.

Akcja Katolicka rozprowadza paschaliki do Niedzieli Palmowej. Dochód przeznaczony jest na Caritas.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Zapraszam wszystkich Parafian do przeżycia Rekolekcji, od 26.03-29.03 które głosić będzie Wikariusz Generalny ks. Marek Studenski.

Konkurs Palm w Niedzielę Palmową i ogłoszenie wyników konkursu „ Jajko wielkanocne”.

Odwiedziny chorych 31.03 i 01.04. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii.

Bóg zapłać za odnowienie w ławkach miejsca do klęczenia Panom Janowi Tlałce i Andrzejowi Bojdys.

Nasza Parafia organizuje wyjazd do Niepokalanowa i Lichenia w dniach 26.08-27.08.2023. Zapisy w zakrystii. Serdecznie zapraszam.

W kończącym się roku jubileuszowym z okazji 100 rocznicy narodzin dla nieba Arcybiskupa Józefa Bilczewskiego nasza diecezja organizuje wyjazd do Warszawy do świątyni Opatrzności Bożej 10.06. Z naszego dekanatu będzie organizowany wyjazd, chętni proszeni są o zgłoszenie się do zakrystii.

Za wszystkie ofiary, również te które są przesyłane na konto Parafii za każdy gest dobroci składam Bóg zapłać.

Życzę pięknego, błogosławionego i owocnego przeżycia Wielkiego Postu

Droga Krzyżowa na Gorylkę 31.03.2023 o godz. 15.00, Msza św. Zapraszam wszystkich Parafian
Stacje prowadzą:
I - Chór, Rada Parafialna, Ekonomiczna