Inauguracja roku formacyjnego w diecezji - 09.09.2023

Nasza młodzież, ministranci, pełni wigoru i energii po wakacjach, udali się z ks. Proboszczem Władysławem do Żywca na inauguracje roku formacyjnego w diecezji. Podczas spotkania obecne były relikwie bł. Carlo Acutisa, a liturgia rozpoczęła się od przekazania biskupowi bielsko-żywieckiemu Romanowi przez młodych pielgrzymów ŚDM 2023 z diecezji trzech symbolicznych znaków: kapelusza, ikony Matki Bożej „Salus Populi Romani” oraz znaczków z wizerunkiem katedry MB Niepokalanego Poczęcia w Seulu w Korei Południowej, gdzie odbędą się najbliższe ŚDM.

Również w ubiegłą niedzielę, odbyło się poświęcenie Figury Matki Bożej Niepokalanej, Pisma Świętego oraz świecy Maryjnej. Był to dar dla grup młodzieżowych ufundowany od parafian pielgrzymujących niedawno do Lichenia. Dary ubogacą nowy ołtarzyk w salce katechetycznej.

FOTORELACJA:

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Inauguracja roku formacyjnego w diecezji - 09.09.2023