Ogłoszenia - 01.10.2023

26 NIEDZIELA ZWYKŁA - 01.10.2023
ŚWIĘTA FAUSTYNO – MÓDL SIĘ ZA NAMI

Kalendarz Liturgiczny:
Poniedziałek - wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.
Środa – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.
Pierwszy Czwartek Miesiąca – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Msza św. o godz. 7.00 i 20.30. Sakrament Pokuty od godz. 20.00 w czasie różańca św. prowadzonego przez KSM. Zapraszam Młodzież, szczególnie tę która przygotowuje się do Bierzmowania.
Pierwszy Piątek Miesiąca - godz.7.30 odwiedziny Chorych. 17.00 Sakrament Pokuty, 17.30 nabożeństwo ku czci NSPJ, Msza św.
Pierwsza Sobota Miesiąca - wspomnienie NMP Różańcowej, 6.30 Godzinki ku czci NMP, modlitwa o trzeźwość. Msza św. 7.30. Odwiedziny Chorych.

Zapraszam serdecznie w październiku na modlitwę różańcową. Poszczególne grupy, które prowadzą modlitwę umieszczone są na stronie Parafii.

W DNI POWSZEDNIE - 17.30
W NIEDZIELĘ – 15.00

2.10. Poniedziałek - Rada Parafialna i Ekonomiczna
3.10. Wtorek - Poddzielec od Państwa Repak-Kosiec do Państwa Duraj i Jastrząbka
4.10. Środa - Słotwina Dół od Państwa Sadlik do Państwa Nykiel oraz Osiedle Gwizdałówka
5.10. Czwartek - Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania
6.10. Piątek – Poddzielec od Państwa Misiukiewicz do Państwa Kańkowskich
7.10. Sobota – Kl. V
8.10. Niedziela – Róża św. Jadwigi
9.10. Poniedziałek – Kl. IV

Modlimy się w intencji zgromadzenia synodalnego w Rzymie.

Poświęcenie różańca św. dla dzieci z kl. III na Mszy św. w niedzielę o godz. 10.30.

Do niedzieli zachęcam chętnych zgłosić udział w konkursie pieśni patriotycznej.

Za wszystkie ofiary, za każdy gest dobroci składam Bóg zapłać.

Życzę pięknego i błogosławionego Tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 01.10.2023