Odżywa wspomnienie tamtych dni

„Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest też wielką uroczystością w parafii. Mam jeszcze w pamięci ten dzień, kiedy w gronie moich rówieśników i rówieśnic przyjmowałem po raz pierwszy Eucharystię w moim parafialnym kościele. Ażeby to wielkie wydarzenie nie zostało zapomniane, utrwala się je zazwyczaj na fotografiach rodzinnych. Towarzyszą one na ogół człowiekowi przez całe życie. Po latach, kiedy przegląda się te fotografie, odżywa wspomnienie tamtych dni, powraca się do tej czystości i radości, jakich doświadczyło się w spotkaniu z Jezusem, który z miłości stał się Odkupicielem człowieka…”. Jan Paweł II, List do dzieci z 13 grudnia 1994 r.

Może warto przypomnieć sobie Dzień Pierwszej Komunii Świętej?

Chwila wspomnień z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Słotwinie 12 maja 2015 r.:

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Odżywa wspomnienie tamtych dni