1 września 2015

Dziękując Panu Bogu za czas wakacyjnego odpoczynku na Mszy św. o godz. 8.00 modliliśmy się o Boże błogosławieństwo, o gorliwość w pracy, nauce w nowym roku szkolnym i katechetycznym.

Pierwszy dzień września to także wspomnienie początku najtragiczniejszej wojny w historii świata. Dziękując za dar pokoju w naszych dniach, polecaliśmy także miłosierdziu Bożemu wszystkich, którzy oddali życie za Ojczyznę, zwłaszcza z naszej Parafii.

Po Mszy św. przy Krzyży Misyjnym i Pomniku upamiętniającym tych, którzy oddali życie za Ojczyznę modlitwy za Ojczyznę i pokój zanosiliśmy za wstawiennictwem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszko.

Delegacje naszej społeczności: Pani Radna, Pani Sołtys, Przewodniczący Spółki Wodociągowej, Pani Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, Prezes OSP i Prezes KGW złożyły kwiaty.

Naszym modlitwą towarzyszyła patronka dnia Bł. Bronisława, która w niespokojnych latach XIII wieku nie szczędziła sił, pomagając modlitwą i czynami miłosierdzia ofiarom najazdów tatarskich.

DSCN4101  DSCN4104  DSCN4106  DSCN4110 DSCN4117

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia 1 września 2015