Pozwól się urat(d)ować

„W świecie, w którym zalewa nas tyle złych wiadomości, Dobra Nowina musi być głoszona jako nowina radosna” –  podkreślił bp Roman Pindel, który 26 września przewodniczył w żywieckiej konkatedrze Eucharystii inaugurującej 14. Tydzień z Ewangelią. W ramach przedsięwzięcia do 11 października na terenie diecezji bielsko-żywieckiej odbywać się będą modlitwy, akcje ewangelizacyjne, spotkania ze świadkami wiary, koncerty i projekcje filmowe. Hasło tegorocznej edycji TzE brzmi „Pozwól się urat(d)ować”.

Po Mszy w konkatedrze przedstawiciele 56 parafii powiatu żywieckiego otrzymali od biskupa specjalne statuetki w kształcie serca ze słowem Bożym. W niedzielę posłańcy uroczyście będą je dostarczać do swych wspólnot parafialnych”. (Strona diecezjalna)

W ramach tegorocznego 14. Tygodnia z Ewangelią Reprezentanci Wspólnoty Ewangelizacyjnej „Służebnica Ducha z Parafii św. Floriana z Żywca Zabłocia przekazali do naszej Parafii Serce z fragmentem słowa Bożego:

„Umiłowani, miłujmy się wzajemnie,

ponieważ miłość jest z Boga, a każdy, kto miłuje,

narodził się z Boga i zna Boga.

Kto nie miłuje, nie zna Boga, bo Bóg jest miłością.

W tym objawia się miłość Boga ku nam, że zesłał Syna swego Jednorodzonego na świat, abyśmy życie mieli dzięki Niemu. 1J4,7-9

DSCN4378  DSCN4380  DSCN4382

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Pozwól się urat(d)ować