Zaproszenie

Dzień 20 lutego 2016 roku będzie dla Rocznika Błogosławionego Michała Sopoćki dniem szczególnym. Podczas Mszy Świętej o godzinie 17.00 w Centrum Świętego Jana Pawła II w Krakowie otrzymamy Urząd Akolity. Będzie to kolejny stopień na naszej drodze ku kapłaństwu Chrystusowemu, przybliży nas do Ołtarza, gdzie będziemy mogli głębiej kontemplować tajemnicę Eucharystii. Będziemy czuli się umocnieni Waszą modlitwą i uczestnictwem w tym tak ważnym dla nas wydarzeniu.

Na czas wzmożonego przygotowania polecamy się opiece modlitewnej.

Kleryk Sławomir Pietraszko

Modlitwa w intencji akolitów

Boże, Ty powierzyłeś swojemu Kościołowi Chleb Życia Wiecznego. Niech On przemienia serca akolitów tak , by coraz bardziej płonęły miłością ku Tobie. Spraw, aby tak postępowali, by mogli godnie służyć przy Twoim Ołtarzu, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Zaproszenie