Ogłoszenia - 04.04.2021

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Dziękuję za tak piękne Palmy. Wszyscy, którzy przesłali zdjęcia Palm otrzymają nagrody. Do odebrania w zakrystii.

Serdeczne podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w Rekolekcjach. Podziękowanie za ofiary złożone na cele Rekolekcji, za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu, za udział w Triduum Paschalnym. Za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Pani Basi za kwiaty do ołtarza Głównego. Panu Krzysztofowi za umożliwienie transmisji na żywo z Rekolekcji i Triduum Paschalnego. Służbie Liturgicznej. Podziękowanie za zakup baranków wielkanocnych.
Siostry Klaryski składają podziękowania naszej Parafii i zapewniają o modlitwie.
W Niedzielę Bożego Miłosierdzia będziemy odmawiać Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
Za wszystkie ofiary składane na tace i przesyłane na konto Parafii. Za każdy gest dobroci składam serdeczne Bóg zapłać.
Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
Życzę błogosławionego Tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 04.04.2021