Ogłoszenia - 15.05.2022

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 15.05.2022

KRÓLOWO POKOJU MÓDL SIĘ ZA NAMI

Nabożeństwa Majowe ku czci Matki Bożej - w tygodniu o godz. 17.30. W niedzielę i święta o godz. 15.00. Wyjątkowo w sobotę Majówka po Mszy św. o godz. 7.00
Msza św. w miesiącu maju rozpoczyna się zaraz po zakończeniu nabożeństwa Majowego. Serdecznie zapraszam.

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski. Modlimy się o jedność i pokój na świecie.
Piątek - dzień modlitw do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. spotkanie z Akcją Katolicką.
Sobota – wspomnienie św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika. Na Mszy św. o godz. 13.30 Ks. Bp Piotr Greger udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej Parafii. Bóg zapłać wszystkim, którzy modlitwą wspierali tę młodzież.

Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w w nabożeństwie fatimskim.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej, aby pogłębić wiarę.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary i każdy gest dobroci. Błogosławionego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 15.05.2022