Ogłoszenia - 04.12.2022

II NIEDZIELA ADWENTU 4.12.2022
ŚWIĘTA BARBARO MÓDL SIĘ ZA NAMI

Akcja Katolicka rozprowadza świece Caritas. Dochód przeznaczony dla osób potrzebujących.

Roraty w poniedziałek, środa, piątek - godz. 18.00, wtorek, czwartek, sobota - godz. 7.00. Zachęcam dzieci aby przynosiły lampiony. Serdecznie zapraszam całą wspólnotę parafialną.

Kalendarz liturgiczny:
Wtorek – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa. Msza św. o godz.. 7.00 i 18.00. Po Mszy św. wieczornej spotkanie ze św. Mikołajem.
Środa – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
Czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza św. o godz. 7.00 i 18.00 - 14 rocznica erygowania Parafii i 82 rocznica wysiedlenia mieszkańców. Po Komunii św. zaśpiewamy uroczyste „Te Deum”, które będzie dziękczynieniem za powstanie Parafii i za tych, którzy odchodząc do wieczności zostawili piękną cząstkę troszcząc się o Kościół. Dzieci z kl. III otrzymają cudowne medaliki. Po Mszy św. przedstawiciele złożą wiązankę kwiatów i zapalą znicz pod pomnikiem Ojczyzny.

Odwiedziny chorych 16 GRUDNIA. Proszę zgłosić w zakrystii. Tych, których odwiedzamy w Pierwszy Piątek Miesiąca nie trzeba zgłaszać.

Spotkanie z Radą Parafialną i Ekonomiczną w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Z sakramentu Pokuty można korzystać codziennie przed roratami, aby przygotować się do świąt Bożego Narodzenia.

W przyszłym tygodniu będą podane trasy wizyty duszpasterskiej.

W przyszłą niedzielę do puszek będzie zbiórka jak co roku na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również przesyłane na konto parafialne i każdy gest dobroci.

Błogosławionego i pięknego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 04.12.2022