Ogłoszenia - 05.11.2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
31 NIEDZIELA ZWYKŁA - 05.11.2023
ŚWIĘCI PATRONOWIE POLSKI – MÓDLCIE SIĘ ZA NAMI

Kalendarz Liturgiczny:
Środa - Po Mszy św. nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek - święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
Piątek - wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, godz. 17.30 adoracja indywidualna, Msza św.
Sobota – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu obchodzimy rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Modlimy się w intencji naszej Ojczyzny zapraszam do udziału w liturgii wszystkich Parafian. Msza św o godz. 11.00 ze śpiewem pieśni patriotycznych. Godz. 15.00 wyruszy marsz dla Niepodległej od Ołtarza Ojczyzny. Na zakończenie organizatorzy zapraszają na gorący posiłek, ognisko, wspólny śpiew pieśni. Gorąco zachęcam do uczestnictwa.

Wspólnota Kościoła z kapłanem modli się za tych, którzy odeszli do wieczności. Zmarłych w wypominkach jednorazowych wspominać będziemy w Oktawie Wszystkich Świętych 15 minut przed każdą Mszą św., a roczne w każdy czwarty piątek miesiąca. W ich intencji będzie odmawiany różaniec i Msza św.

Młodzież KSM rozprowadza kalandarze Parafialne. Będzie je można nabyć przez cały listopad.

Za wszystkie ofiary, za każdy gest dobroci składam Bóg zapłać.

Życzę pięknego i błogosławionego Tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 05.11.2023